Vlci a ruže v rodinnom vinárstve Magula

V priestoroch tohto vinárstva sa posledný júlový deň konala zaujímavá vínna akcia. Rodina Magulovcov pripravila druhý ročník minifestivalu Vlci a ruže so skvelým programom pre celú rodinu. Dalo sa tu ochutnávať víno, spoznávať krásy vidieka, koncertovať, debatovať a vychutnávať si život.

Počas celej akcie boli k dispozícii degustačné bary s poctivými suchovskými vínami, ktoré sa pijú už v sedemnástich krajinách na troch kontinentoch. Pripravený bol tiež Bublinkový bar s naturálnymi sektami od spriatelených remeselných vinárov spod Malých Karpát, ale aj z ďalekého Tokaja. Vrcholom podujatia bol koncert pesničkárky a multiinštrumentalistky Janky Andevskej.

O ekologickom a biodynamickom poľnohospodárstve sa dalo debatovať v biodynamickom altánku Demeter. Nechýbala však ani skvelá zmrzlina od Gio, či kvalitná káva od Fefecafé servírovaná z legendárnej fefekáry. O jedlo sa postarali foodtrucky Unas Streetfood s legendárnymi burgrami a Paráčiky s originálnou kórejskou gyozou, takže hladní neboli ani mäsožravci, ani vegáni.

-vm-