Vlci a ruže: Oslava vína a leta v rodinnom vinárstve Magula

Už túto sobotu 24.6.2023 od 14:00 hod. otvára rodinné Vinárstvo Magula v Suchej nad Parnou v Trnavskom okrese svoje brány a pozýva stráviť príjemný víkendový čas a osláviť víno a leto na farmu. Rodina Magulovcov pripravila už štvrtý ročník minifestivalu Vlci a ruže so skvelým programom pre celú rodinu.

Na rodinnej farme na kopci medzi Ružovou a Vlčou dolinou v Suchej nad Parnou môžete ochutnať naturálne vína, spoznať krásy vidieka, vychutnať si koncert, debatovať a vychutnávať si život. Počas celého podujatia budú k dispozícii degustačné bary s poctivými suchovskými vínami, ktoré sa pijú už v 19 krajinách na 3 kontinentoch.

Počas tohto ročníka si pre vás rodina Magulovcov pripravila aj špeciálne prekvapenie! Už tradične bude možné ochutnať nielen vína z produkcie rodinného vinárstva Magula, no tentokrát zavíta na podujatie aj svetový hosť – sommelier Mariusa Fricka (@winetourette) z kultovej nemeckej Freiheitvinothek (@freiheitvinothek), ktorý predstaví svoj výber naturálnych vín z Nemecka.

Vinárskym vrcholom podujatia bude limitovaná Masterclass najlepších svetových Frankoviek pod vedením Mariusa Fricka. Registrácia na túto degustáciu je potrebná vopred, k dispozícii je len 12 miest.

Ako každý rok sa môžete tešiť tiež na skvelé jedlo, výberovú kávu, zmrzlinu, prehliadky vínnej pivnice a poriadnu zábavu. Podujatie hudobne spestrí speváčka Timea. O nealko občerstvenie sa postará najmladšia generácia Magulovcov s projektom Lemonade Boyz a ich výbornými limonádami.

Pripravený je aj lákavý program pre deti, s ktorými sa môžete vydať po objavnom chodníku po farme a spoznať hospodárske zvieratká i zaujímavé rastlinky. Tie odvážnejšie si môžu podujatie vychutnať z konského chrbta a povoziť sa na krásnych čiernych lipicánoch Astorovi a Misterovi. K dispozícii bude aj tvorivá dielnička s animátorkou.

Vinárstvo Magula je rešpektovaným výrobcom autentických vín, výlučne z vlastných viníc a exportuje takmer celú svoju produkciu do zahraničia. Brány svojho vinárstva pre verejnosť otvára len 1-krát v roku, počas podujatia Vlci a ruže. Tento rok poslednú sobotu pred prázdninami 24.6.2023 od 14:00 do 22:00 hod.

Vstupné na podujatie je 15 EUR a v cene sú žetóny na konzumáciu v hodnote 5 EUR a degustačný pohár. Deti a mládež do 18 rokov majú vstup zdarma.
Psíkov a domácich miláčikov, prosia organizátori nechať doma, na farmu majú totiž zvieratká vstup zakázaný.

-red-
Zdroj: Vinárstvo Magula

Instagram MAGULA rodinné vinárstvo: https://www.instagram.com/vinomagula/
Facebook MAGULA rodinné vinárstvo: https://www.facebook.com/RodinneVinarstvoMagula