Vitis prichádza s novinkou Bag in Box

Spoločnosť Vitis predstavuje novinku ako stvorenú na teplé letné mesiace. Ide o víno v trojlitrovom balení Bag in Box. Vzhľadom na súčasné trendy v oblasti tichých vín spoločnosť uvádza na trh nové netradičné balenia obľúbených odrôd z kolekcie vín Vitis Galéria, konkrétne Veltlínske zelené a Frankovka modrá rosé.

Zákazníci tak efektívne získajú štyri fľaše vína v jednom praktickom a ľahko prenosnom balení. Týmto krokom chcú prekonať mýtus, že dobré víno môže byť len v sklenených fľašiach. Pre balenia Bag in Box preto vybrali kvalitné slovenské odrodové vína. Veľkou výhodou balení Bag in Box je ich predĺžená trvanlivosť. Vína v tomto balení si zachovávajú svoju kvalitu až štyridsať dní po otvorení. Manipulácia s nimi je jednoduchšia a to aj vďaka tomu, že na rovnaký objem vína sú až o dva kilogramy ľahšie.

V neposlednom rade sú aj cenovo výhodnejšie pre zákazníkov. Veria, že tieto výhody presvedčia aj tých konzervatívnejších milovníkov tichých vín a Bag in Boxy si nájdu svoje miesto v ich kuchyniach, či pri záhradných párty.

-vp-

Vitis-bib