Víno – darček na každú príležitosť

Len ťažko by sme hľadali univerzálnejší hmotný darček, než je fľaša dobrého vína. Poteší dospelých všetkých vekových kategórií. Vychutnávajú si ho ženy i muži, rodiny, kamaráti, dvojice, milovníci dobrého jedla, laici i degustátory. Jemne oroseným pohárom ružového vína nepohrdneme v letných horúčavách a zimné večery či oslavy si bez červeného mnohí nevieme ani predstaviť.

A to sú len niektoré z dôvodov, ktoré robia víno darčekom na každú príležitosť. To, či aj napomáha zdraviu, predlžuje život a podporuje celkovú relaxáciu tela i mysle však musíte odsledovať na vlastnej koži. Jedno je však isté, darčekovou fľašou vína pri najbližšej gratulácii či stretnutí nič nepokazíte.

Ako vybrať správne?

Nežné pohlavie zväčša preferuje harmonické ovocné vína so sladkými podtónmi, ktoré dopĺňajú spoločenské dianie či romantickú večeru. Muži dávajú prednosť suchým vínam, ktoré prebíjajú chute drevitou či korenistou vôňou. Svieže a ľahké sa hodia na častejšiu konzumáciu a vyhovujú väčšine, kým ťažké a aromatické sú vhodné výnimočne pre ich verných fanúšikov.

Ak neviete, či daná osoba dáva prednosť bielemu, červenému alebo ružovému vínu, nezúfajte. Výber odtieňa nechajte na vašu intuíciu a počas udalosti si farbu vo vínnom pohári oslávenca nezabudnite všimnúť. Nabudúce tak pri výbere trafíte presne do čierneho.

Povedz to vínom - personalizovane

Typy príležitostí

Nápoj bohov je všeobecne pokladaný za darček, ktorý poteší a neurazí. Napriek tomu platí, že nie je víno ako víno a preto treba jeho výber prispôsobiť nielen vkusu obdarovaného, ale aj konkrétnej udalosti.
V slávnostných prípadoch je odporúčané vyhnúť sa fľašiam, ktoré sú okukaným sortimentom obchodných reťazcov. Notoricky známa fľaša vína vie ľahko prezradiť svoju cenu a môže vyvolať dojem, že ste si s výberom daru nerobili veľké starosti.

Tým, že výberu vína venujete dostatočnú pozornosť dáte svojmu blízkemu, priateľovi či kolegovi aj bez slov najavo, že gratuláciu alebo poďakovanie myslíte skutočne vážne.

Oslavy a jubileá

Narodeniny či meniny sú každý rok. Nečudo, že originálne nápady sa rýchlo minú. Skĺznuť do stereotypu bonboniér a vína z regálov najbližších predajní však nemusíte. Oslávenca zaiste príjemne prekvapí narodeninové darčekové víno lahodnej chuti s etiketou na mieru. Prianie všetkého najlepšieho tak nadobudne naozaj iný rozmer. V prípade, že hostiteľ oplýva skvelým zmyslom pre humor, úsmev mu na tvári vyčaríte vínom so zábavným motívom.

Vianoce a Nový rok

Čas vianočný je strávený v kruhu tých najbližších. Ak na rodinné návštevy zavítate s unikátnou fľašou vínka, ktorá svojim obalom dodá ešte väčšie čaro najkrajšiemu obdobiu v roku, určite zabodujete. Prostredníctvom Darčekového vína s vianočnou etiketou splníte dospelým členom rodiny želania a poprajete pokojné prežitie sviatkov štýlovým spôsobom.

Ako na Nový rok, tak po celý rok. Čo privítať ho naozaj luxusne? Búchať majú ohňostroje aj štuple od šampusu. Ligotať sa pritom doma či na večierku nemusia len vianočné svetielka a outfity dám, ale i poháre. Pripíjať si o polnoci totiž môžete s vínom, v ktorom plávajú 23-karátové kúsky zlata.

Povedz to vínom - vianoce

Pre zaľúbených

Vyjadrite city aj bez slov. Či už oslavujete výročie prvého rande, svadby alebo Valentína, prejavov lásky nikdy nie je dosť. A malá pozornosť by mala byť jej dôkazom. O to viac poteší tá, o ktorú sa môžete navzájom podeliť počas romantického večera. Víno pre partnera či partnerku s etiketou na mieru alebo fotografiou je adekvátnym darčekom, ktorý osladí váš spoločný život.

S darčekom pre zaľúbený pár, ktorý si povie svoje áno, si hlavu lámať nemusíte. Fľašou svadobného vína oslávia svoje puto a nechať si ju môžu ako pamiatku na najvýznamnejší okamih aj dlho po tom, čo uplynie.

Povedz to vínom - valentín

Firemné oslavy

Ak je o rok starší niekto z vášho tímu, určite ocení, že mu okrem podania ruky venujete aj malú pozornosť. Darčekové víno pre kolegu či šéfa môžete ozdobiť niektorou z etikiet, ktoré sú určené presne na túto príležitosť. Ak sú vaše firemné vzťahy viac-menej neformálne, kreativite nemusíte klásť žiadne medze.

Venovať exkluzívnu fľašu vína môžete aj ako poďakovanie svojim zamestnancom či biznis partnerom. Zabalené budú v darčekových obaloch s logom vašej firmy a pomôžu vám udržiavať dôveryhodné vzťahy na pracovisku i mimo neho.

Povedz to vínom - firemné

Personalizované darčekové vína

Nech už chcete fľašou obdarovať kohokoľvek, potešiť ho môžete hneď dvojnásobne – chutným slovenským vínom a zároveň unikátnym obalom. Srdečnú gratuláciu či úprimné poďakovanie môžete vyjadriť aj bez slov. Inšpirujte sa ilustračnými obrázkami až 500 rôznych návrhov. Úprava mena, veku, roku či farebného prevedenia etikiet je v cene.

Venovania tak na počkanie plne prispôsobíme vašim špecifickým požiadavkám. Zmeny stačí jednoducho spísať do poznámky objednávky ešte pred zaplatím.

V prípade, že by ste z darovanej fľaše radi vytvorili ešte o niečo osobnejšiu pamiatku, ktorá pretrvá aj po tom, čo sa jej obsah minie, etiketu môže zdobiť fotografia. Kliknite na možnosť personalizované víno a po odoslaní objednávky zašlite danú fotku s popisom na e-mailovú adresu info@povedztovinom.sk.

Vína už nemusia byť iba nudným a nič nehovoriacim darčekom – neobyčajné chutné darčekové vína s myšlienkou a vlastným príbehom. Špeciálne dni a aj ľudia si predsa zaslúžia špeciálny prípitok.

______

Kontakt:

AM Production, s r. o.
Zálužická 13, 821 01 Bratislava
tel.č.: 0903 586 085, e-mail: info@PovedzToVinom.sk

Predajňa:
e-shop www.povedztovinom.sk
https://www.facebook.com/povedztovinom/

Túžite svojho blízkeho potešiť darčekom, ktorý povie viac než tisíc slov? Tradícia darovania vína pravdepodobne existuje tak dlho ako víno samo. A práve jeho veľkí milovníci založili e-shop Povedztovinom.sk, ktorý dáva vrúcnym prianiam, gratuláciám či úprimným poďakovaniam originálnu hmotnú podobu.

O kvalitný tekutý obsah sortimentu sa starajú lokálne rodinné vinárstva Ostrožovič, Víno Jano Limbach, Pivnica Tibava, Pavelka a vinárstvo Juraj Zápražný. Tieto slovenské značky už roky píšu svoju vinohradnícku históriu. Vďaka darčekovým dreveným obalom a osobným etiketám máte možnosť zdieľať ich dielo a akostnú chuť unikátnym spôsobom v tých najkrajších okamihoch života aj s ostatnými. Prispievať k tradícii tak môžete vlastnými príbehmi a to s ľuďmi, na ktorých vám skutočne záleží.

Na výber máte až 500 typov personalizovaných etikiet, ktorých úprava je už zahrnutá v cene. Želaniam a kreativite sa však medze nekladú a víno je možné ozdobiť aj vlastným návrhom s fotografiou, ktorý s radosťou vyhotovia presne podľa vašich predstáv. Vynímať sa tak môže na ktorejkoľvek fľaši bieleho, ružového či červeného vína z lokálnej produkcie. Špeciálnu príležitosť patrične oslávite aj so šumivým vínom, no skutočne luxusnú bodku za gratuláciu dá to s 23-karátovým zlatom.