Vinárstvo MRVA & STANKO pozýva na Deň mladých vín

Štvrtý ročník podujatia, počas ktorého bude mať známe trnavské vinárstvo MRVA & STANKO otvorené svoje pivnice, odštartuje v sobotu 20. mája.

Pre návštevníkov si pripravilo ochutnávku predovšetkým mladých vín ročníka 2022, ktorá bude spojená s prehliadkami vinárstva. Počas nich budú môcť nahliadnuť do pivníc a archívov.

„Brány nášho vinárstva otvoríme od 13:00 h. Degustáciu mladých vín, ako aj prehliadky a hudobný program, si návštevníci môžu užiť až do 21:00 h.,“ hovorí Peter Stanko z vinárstva MRVA & STANKO.

Podujatie už tradične doplní dobré jedlo a hudobný hosť. „Naši kuchári budú pre hostí grilovať, popri degustácii vín budú môcť ochutnať slovenské syry a započúvať sa do tónov The Bartender’s Band, ktorá začne svoje vystúpenie o 16:00 h.,“ dodáva Peter Stanko.

Vstupenky na podujatie, ktoré sa uskutoční v sobotu 20. mája, sú v predaji prostredníctvom stránky vinárstva MRVA & STANKO, priamo vo vinotéke alebo na stránkach Zavinom.sk a Wisomm.com.

Cena vstupného je 35 € a zahŕňa 10 žetónov na degustáciu vína, 450 ml pohár Stölzle a kupón na nákup vína v hodnote 5 €. Hostia si budú môcť dokúpiť ďalšie degustačné žetóny priamo vo vinárstve počas podujatia.

Viac informácií o podujatí nájdete na: https://www.mrvastanko.sk/blog/den-mladych-vin-v-mrva-stanko-2023-vstupenky-uz-v-predaji-

mlade-vina-plagat