Spoznajte Tokaj

Každá vinohradnícka oblasť má svoje špecifiká. Aj keď je Tokaj naša najmenšia vinohradnícka oblasť, môžeme v nej nájsť veľké rozdiely v prístupe vinárov a tak aj v jednotlivých vínach. Množstvo milovníkov vína pri návšteve Tokaja nemá dostatok času a tak spozná len jedno či dve vinárstva a tak nemajú možnosť pochopiť Tokaj ako celok.

Teraz však nemusia smútiť. Najznámejšie tunajšie vinárstva, Ostrožovič, s.r.o., Tokaj & CO., Zlatý Strapec, Tokaj Macik Winery, Chateau Grand Bari a Chateau Viničky spojili svoje sily a vytvorili jedinečné darčekové krabice, ktoré nazvali Klasik a Premium.

Kým Tokaj Klasik je prierezom vín určených na každodenné pitie, tak Tokaj Premium je unikátny darčekový set, ktorý zahŕňa tradičné oxidatívne vína a, samozrejme, že je vhodný ako hodnotný vianočný darček, ale určite urobí radosť hocikedy.

Tieto jedinečné boxy si viete kúpiť v ktoromkoľvek vinárstve, ktoré sa projektu zúčastnilo. Všade sa predávajú za úplne totožnú cenu a to 69 € za Tokaj Klasik a 149 € za Tokaj Premium.

-jm-