Domček Terra Parna

Vinohradnícky dom, v ktorom kedysi býval vinohradník spolu so svojou rodinou, od roku 2019 vypĺňal väčšinu času zakladateľa tohto vinárstva Jožka Zvolenského, ktorý sa pustil do jeho rekonštrukcie.

Cieľ bol čo najviac zachovať jeho jedinečný charakter, pôvodné materiály a prvky tyrolskej architektúry, ktorú do Ružovej doliny priniesli v 19.storočí trnavskí páni. Rekonštrukcia sa podarila dokončiť na jeseň minulého roka. Odvtedy si jeho atmosféru mohli vychutnať rôzni návštevníci a milovníci vína počas rôznych akcií, ktoré sa v ňom už stihli udiať.

Domček Terra Parna - logoNo oficiálne bol predstavený až koncom leta. Zaujímavé logo je dielom trnavských kreatívcov z Pergamen_design_studio. Domček Terra Parna je miestom pre stretnutia a dni iné od tých ostatných. Rodinné či pracovné, no vždy v spojení so zážitkovou gastronómiou a, samozrejme, vínom z viníc spoza okien.

Zároveň bude Domček vytvárať priestor pre spoločné stretnutia pri jedle, víne a umení na akciách pre verejnosť, ktoré sa budú konať na pravidelnej báze.

-jm-