Set bubliniek z Víno Tajná

Vo Víno Tajná pripravili nový, osviežujúci set plný tých najlepších bubliniek. Je ideálnou kombináciou nielen ku grilovačkám, ale aj na relaxačné popíjanie. Set obsahuje polosladký Sauvignon Blanc Frizzante 2021, ktorý poteší krásnou aromatikou zelených listov čiernej ríbezle, egrešu a broskyne.

Chuť korešponduje s vôňou a pôsobí veľmi veselo. Jemné perlenie dotvára osviežujúci celkový dojem. Ďalším do partie je Pinot Noir Rosé extra dry 2020. Tento sekt pôsobivej staroružovej farby s intenzívnym perlením dopĺňa svieža aromatika lesných jahôd, malín a v závere lupeňov ruží. Chuť vína je krásne svieža, sprevádzaná jemnými smotanovými tónmi a sladkým ovocným záverom.

Treticu uzatvára Cuvée du Terroir brut nature 2018, ktorý bol vyrobený tradičnou metódou z odrôd Chardonnay, Rizling vlašský a Pinot Noir. Osloví výraznou chuťou jabĺk, mladých hrušiek a egrešov. Je to elegantné, plné a súčasne šťavnaté cuvée s osviežujúca dochuťou limetiek, podfarbenou kúskami lieskových orechov a kandizovaných broskýň.

K tomuto letnému setu bubliniek dostane každý aj chladič na víno úplne zadarmo.

-jm-