Exkluzívne vínne trezory z Toskánska 

Aktuálna situácia vôbec nepraje cestovaniu, o čom vie svoje aj Simona Kocúrová, majiteľka cestovnej agentúry SK Travel Privé, ktorá sídli vo Florencii. Šikovná Slovenka však ani na chvíľu nezaváhala, a spolu s ďalšími podnikateľmi z oblasti enogastronómie sa pustili do jedinečného projektu. Jedným z nich je štýlový taliansky kožený vínny trezor.

Tento luxusný kúsok na prvý pohľad vyzerá ako elegantný kufor, avšak v jeho vnútri nájdu potešenie hlavne milovníci kvalitného talianskeho vína, pretože obsahuje široký výber ocenených vín najlepšej kvality z vinárstva Cellese. A nie len to, súčasťou sú aj vyberané svetové destiláty, poháre, kniha o Toskánsku a tiež jedinečné otvárače na fľaše.

A aby to nebolo málo, súčasťou tohoto dizajnového trezoru je aj virtuálna vínna degustácia, ktorá svojich účastníkov na počkanie prenesie do toskánskych viníc. Aj toto je jeden z projektov, ktorému sa úspešná slovenská podnikateľka Simona momentálne v Toskánsku venuje, lebo ako sama vraví, vždy je treba napredovať, a byť tak trochu aj vizionárom.

-red-